e-mail info@motosfera.lt

telefonas +370 698 07561

LietuviųEnglish

PostHeaderIcon XADO priedai

XADO-logo
Gelis revitalizantas moto technikai
Gelis revitalizantas skirtas atstatomajam remontui ir apsaugai nuo dilimo iki 1000 cm3 tūrio variklių (su atskira arba bendra tepalų sistema) detalėms.
Naudojamas mopedams, motociklams, vandens ir ūkio technikai (vejapjovėms, benzininiams pjūklams, perforatoriams, grąžtams ir kt.). Gelis revitalizantas užtikrina trigubą efektą – remontą, apsaugą ir ekonomiškumą.
Kaina:
Blisteris 3 maišeliai po 4,5 ml - 5 EUR.
XADO

Aerozolinis revitalizantas benzininių variklių kuro aparatūrai

Revitalizantas skirtas benzininių variklių kuro aparatūros detalių atstatomajam remontui ir apsaugai nuo nusidėvėjimo.
Apdorojant elektrinį benzino siurblį (su ritininiais arba krumpliniais mazgais) arba inžektorių (plunžerį), besitrinančių detalių paviršiuje susidaro metalokeramikos sluoksnis, išaugintas ant metalo paviršinio sluoksnio kristalinės gardelės.
Tokiu būdu įprasta pora „metalas-metalas“ pakeičiama praktiškai nenusidėvinčia pora „metalokeramika-metalokeramika“.
Kaina:
Balionėlis 10 ml. - 11 EUR.
XADO

Gelis revitalizantas benzininiams varikliams
Gelis revitalizantas skirtas apsaugai nuo dilimo ir atstatomajam benzininio variklio remontui jo neišardant.
Detalių trynimosi paviršiuose suformuoja metalokeramikos sluoksnį (variklio detalės atstato savo geometriją). Atnaujintas agregatas savo eksploatacinėmis savybėmis pranoksta naują ir garantuotai tarnaus 2-4 kartus ilgiau.
Kaina:
Blisteris tūbelė 9ml - 12 EUR.
XADO

Aerozolis revitalizantas automatinėms transmisijoms
Revitalizantas skirtas atstatomajam remontui ir apsaugai nuo dilimo automatinėms pavarų perjungimo dėžėms.
Universaliai naudojamas visų tipų automatinėms pavarų dėžėms, įskaitant ir bepakopiu variatoriumi (CVT). Apdorojant automatines pavarų dėžes ant besitrinančių metalo porų paviršių (krumpliaračių, guolių, skirstytuvų, sankabų) susidaro metalokeramikos sluoksnis, išauginantis naują paviršinį metalo sluoksnį. Tokiu būdu, įprasta pora „metalas-metalas“ tampa praktiškai nenusidėvinčia pora „metalokeramika-metalokeramika“.
Kaina:
Aerozolis 10 ml. - 11 EUR.
XADO

XADO 1 Stage
Revitalizantas varikliams XADO 1 Stage yra trečios kartos revitalizantų XADO novatoriškas produktas, atveriantis naujas galimybes apsaugant variklio mazgus ir juos atstatant. Ilgamečiai tyrimai tribologijos srityje ir XADO revitalizanto taikymas leido sukurti naują produktą su optimaliomis savybėmis ir optimalia aktyvių revitalizanto nano dalelių koncentracija.
Dėl naujos revitalizanto 1 Stage nano dalelių aktyvavimo technologijos revitalizantas tampa didelio greičio modifikacijų ir nusidėvėjusių paviršių auginimo savaiminio reguliavimo katalizatoriumi. Revitalizantas varikliams XADO 1 Stage apdoroja variklį vienu etapu ir naudojamas universaliai benzininiuose, dujiniuose (LPG) ir dyzeliniuose varikliuose. Pasižymi ilgą laiką efektyviomis apsauginėmis savybėmis ir galimybe regeneruotis per ilgą laiko tarpą.
Kaina:
Blisteris 27 ml. - 49 EUR.
XADO

Gelis revitalizantas dyzeliniams varikliams
Gelis revitalizantas skirtas apsaugai nuo dilimo ir dyzelio variklio atstatomajam remontui jo neišardant.
Detalių trynimosi paviršiuose suformuoja metalokeramikos sluoksnį (variklio detalės atstato savo geometriją). Atnaujintas agregatas savo eksploatacinėmis savybėmis pranoksta naują ir garantuotai tarnaus 2-4 kartus ilgiau.
Kaina:
Blisteris tūbelė 9ml. - 16 EUR.
XADO

Gelis revitalizantas hidrauliniam vairo stiprintuvui
Gelis revitalizantas skirtas hidraulinio vairo stiprintuvo apsaugai nuo dilimo ir atstatomajam remontui jo neišardant.
Gelis revitalizantas ant besitrinančių detalių paviršių suformuoja naują metalo keramikos sluoksnį. Atnaujintas agregatas savo eksploatacinėmis savybėmis pranokstą naują ir garantuotai tarnaus 2-4 kartus ilgiau. Tinka naudoti visai hidraulinei įrangai.
Kaina:
Blisteris tūbelė 9ml. - 10 EUR.
XADO

Gelis revitalizantas pavarų dėžėms ir reduktoriams
Gelis revitalizantas skirtas pavarų, guolių ir kitų pavarų dėžių bei reduktorių mazgų atstatomajam remontui bei apsaugai nuo dilimo.
Detalių trynimosi paviršiuose suformuoja metalokeramikos sluoksnį (variklio detalės atstato savo geometriją).
Kaina:
Blisteris tūbelė - 10 EUR.
XADO

Gelis revitalizantas dyzeliniai kuro aparatūrai
Gelis revitalizantas skirtas atstatomajam remontui ir apsaugai nuo besitrinančių detalių dilimo kuro siurbliuose ir visų tipų purkštuvuose.
Po apdorojimo gautas plunžerio kontakto dėmių didelis mikrotvirtumas kelis kartus pailgina siurblio eksploatacijos laikotarpį ir užtikrina efektyvią apsaugą nuo nekokybiškų degalų.
Kaina:
Blisteris tūbelė 9ml. - 10 EUR.
XADO

Gelis revitalizantas kompresoriams ir guoliams
Gelis revitalizantas skirtas guolių, dirbančių tepalų vonioje, mazgų ir visų tipų kompresorių detalių (išskyrus deguoninius) apsaugai nuo nusidėvėjimo ir atstatomajam remontui.
2-4 kartus pailgina mazgų ir mechanizmų veikimo laikotarpį, ženkliai sumažina energijos ir resursų sąnaudas.
Kaina:
Tūbelė 9 ml. - 11 EUR.
XADO

Apsauginis tepalas - 20K
Aukštų apsukų tepalas XADO Apsauginis – 20K rekomenduojamas naudoti vietoje tradicinio tepalo mechanizmų mazguose, dirbančiuose tokiomis sąlygomis, kai apsisukimų skaičius siekia iki 20 000 apsisukimų per minutę.
Tepalas skirtas apsaugai nuo dilimo naujuose mazguose ir mechanizmuose, kai nusidėvėjimas yra iki 10 proc. Eksploatuojant guoliniuose mazguose jų resursas padidėja 3-4 kartus. Taip atsitinka dėl tepalo sudėtyje esančio XADO revitalizanto ir galimybės trynimosi paviršiuose suformuoti stabilų metalokeramikos sluoksnį.
Kaina:
Tubelė 125 ml. - 9 EUR.
XADO

Tepalas Thermolube 1000
Sutepamoji pasta Thermolube 1000 sudaryta iš trijų sutepamųjų medžiagų, pagaminta mineraliniu pagrindu ir su neorganiniu tirštikliu.
Thermolube 1000 sudėtyje nėra metalų, jis gerai apsaugo kontaktines vietas nuo korozijos, apsaugo nuo sukepimo ir nuodegų susidarymo esant ilgalaikėms aukštoms temperatūroms.
Tepalas rekomenduojamas slydimo trinties mazgams, dirbantiems prie itin aukštos temperatūros (iki 1100°C), o taip pat užtikrina patikimą terminę apsaugą kokilės ir presformos paviršiams.
Kaina:
Tubelė 125 ml. - 20 EUR.
XADO