e-mail info@motosfera.lt

telefonas +370 698 07561

LietuviųEnglish

PostHeaderIcon Didelio našumo žikleriai

dynojet-logo
Dynojet siūlo didelį žiklerių komplektų pasirinkimą, tinkančių įvairiam naudojimui. Egzistuoja net keli lygiai, kad atitiktų Jūsų ypatingus poreikius, nesvarbu, ar vairuojat standartinį motociklą ar tiuninguotą sportinį motociklą. Dynojet Carburetor Jet Kits gali Jums pasiūlyti paprastą ir prieinamą sprendimą, jei turite bėdų su karbiuracija. Dynojet Jet Kits padidina motociklo galią visame darbiniame variklio apsukų intervale, tuo pačiu dar ir taupant kurą.
Į kiekvieną Dynojet žiklerių komplektą įeina lengvai suprantama instrukcija, kuri paaiškina kaip žingsnis po žingsnio atlikti instaliaciją ir patikrinimo procedūras, kad užtikrinti puikų nustatymų veikimą. Jei kas neaišku Dynojet klientai gali paskambinti arba kreiptis el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo spamo. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matyti jį .
Pirmos Pakopos Dynojet žiklerių komplektas
Šis komplektas yra skirtas motociklams, turintiems originalų variklį, naudojantiems originalią oro filtro dėžę, oro filtrą ir originalų duslintuvą. Pirmos pakopos komplektas yra pilnai pritaikomas ir leidžia naudoti ir kitų gamintojų duslintuvus ir tokius keičiamus oro filtrus, kaip DNA arba K&N. Pirmos pakopos komplektas yra sukurtas taip, kad pagerintų akseleratoriaus reakciją ir važiavimo kokybę ir daugeliu atveju padidina galingumą 5%, galingumo skalėje.

Antros Pakopos Dynojet žiklerių komplektas
Šis komplektas yra skirtas motociklams, turintiems originalų arba šiek tiek tiuninguotą variklį, naudojantiems didelio pralaidumo duslintuvą, su modifikuota oro dėže ir originaliu oro filtru. Antros pakopos komplektas sukurtas tokiems atvejams, kai individualūs filtrai negali būti primontuoti, taip pat atvejams, kai oro dėžės modifikacijos pagerina variklio darbą. Daugeliu atveju variklio galingumas gali būti padidintas iki 8%.

Trečios Pakopos Dynojet žiklerių komplektas
Šis komplektas yra skirtas motociklams, turintiems originalų arba šiek tiek modifikuotą variklį, naudojantiems didelio pralaidumo duslintuvą ir atskrus oro filtrus. Daugeliu atveju galingumas padidėja 10-15%. Tačiau gali nukentėti manevringumas, ypač dėl nepakankamos eigos, naudojant aukštų apsukų variklius. Kai kuriems šiuolaikiniams motociklų oro dėžių modeliams, oro filtrų ir žiklerių keitimas nepagerina važiavimo kokybės, taip pat nukenčia manevringumas. Tokiu atveju trečios pakopos komplekto naudoti negalima.

Septintos Pakopos Dynojet žiklerių komplektas
Šis komplektas yra skirtas tik lenktynėms arba specialiems panaudojimams, tokiems kaip „Yamaha V Max“. Septintos pakopos reikmenys yra sukurti tam, kad kuro padavimą padaryti optimalų, esant tam tikroms tiuningo specifikacijoms ir lenktynių sąlygoms.

Norėdami sužinoti Dynojet komplekto kainą ir pritaikymo galimybes Jūsų motociklui susisiekite su mumis el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo spamo. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matyti jį arba skambinkite tel.: 8 698 07561