e-mail info@motosfera.lt

telefonas +370 698 07561

LietuviųEnglish

PostHeaderIcon Keturračiams

scorpion-logo

Scorpion Exhaust filosofija susideda iš nuolatinų tyrimų ir produkcijos tobulinimo ko rezultate kartu su tradicinės inžinerijos naudojant naujausias technologijas pagalba yra gaunamas aukščiausios kokybės produktas.
Jau daugiau nei dešimtmetį Scorpion Exhausts yra pripažintas ir įvertintas garsių tiuningo specialistų iš viso pasaulio. Scorpion Exhaust novatoriškas požiūris į dizainą, naudojant aukštos specifikacijos medžiagas ir modernius gamybos įrenginius užtikrintai ledižia gaminti aukščiausios pasaulinės klasės duslintuvus motociklams, keturriačiams, motoroleriams bei automobiliams.
Duslintuvai keturračiams motociklams būna šių tipų:
Nerūdyjančio plieno duslintuvai
Išorinė apdaila gaminama iš poliruoto nerūdyjančio plieno, vidiniai komponentai gaminami iš nerūdyjančio plieno. Šie duslintuvai puikus pasirinkimas už nedidelę kainą.
Titaniniai duslintuvai
Šie duslintuvai gaminami iš matinio titano. Šio tipo duslintuvai atspindi tai ką geriausiai gali pagaminti Scorpion Exhausts.
Norėdami konkrečiai sužinoti duslintuvo kainą Jūsų keturračiui motociklui kreipkitės puslapio viršuje nurodytais kontaktais