e-mail info@motosfera.lt

telefonas +370 698 07561

LietuviųEnglish

PostHeaderIcon Scorpion duslintuvai

scorpion-logo

Rinkimės Scorpion !..

Scorpion Exhaust filosofija susideda iš nuolatinų tyrimų ir produkcijos tobulinimo ko rezultate kartu su tradicinės inžinerijos naudojant naujausias technologijas pagalba yra gaunamas aukščiausios kokybės produktas.

Jau daugiau nei dešimtmetį Scorpion Exhausts buvo pripažintas ir įvertintas garsių tiuningo specialistų iš viso pasaulio. Scorpion Exhaust novatoriškas požiūris į dizainą, naudojant aukštos specifikacijos medžiagas ir modernius gamybos įrenginius užtikrintai ledižia gaminti aukščiausios pasaulinės klasės duslintuvus motociklams, keturračiams, motoroleriams bei automobiliams.

Siela

Visi žmonės, dalyvaujantys projektuojant, kuriant ir gaminant Scorpion produkciją yra aistringi lenktynininkai. Dėl šios priežasties duslintuvų gamintojas žino, ko Jūs, mūsų klientai tikitės iš Scorpion Exhausts.
AUKŠTOS KOKYBĖS, GERO GARSO, DIDELĖS GALIOS

Testuota ant Dyno Stendo

Scorpion Exhaust gauna naujų motociklų modelių iš dilerių tinklo iškart kai tik jie tampa prieinami.Tada jie iškart testuojami ant Dyno stendo dar su esančiais gamykliniais duslintuvais tam, kad būtų nustatyta, kokį būtų galima sukurti patobulinimą, ne tik galios atžvilgiu, bet ir išvaizdos pagerinimui bei sumontavimui ant motociklo palengvinimui. Kiekvienas Skorpion duslintuvas yra individualiai kuriamas konkrečiam motociklo modeliui. Scorpion dulsintuvas sukurtas tam, kad padidintų galią ne tik aukštų bet ir visame variklio apsukų režime, ko pasekoje išgaunama geresnė akseleracija bei geresnis bendras variklio efektyvumas.
Scorpion Exhausts kompiuteriniu būdu atliko akseleracijos testus tam, kad nustatytų kiek motocklas greičiau nuvažiuos per akseleracijos intervalą. Honda CBR900RR su Scorpion duslintuvu per 7.40 sekundės pasiekė 9.6 km/h didesnį greitį ir per tą patį laiką nuvažiavo 11.7 metro daugiau nei toks pat motociklas su gamykliniu duslintuvu!

Įspūdinga?! Mes tikimės Jūs sutiksite su tuom!

 

Jei reikės konsultacijos pasirenkant Scorpion duslintuvą Jūsų motociklui, kreipkitės į mus. Išklausę Jūsų pageidavimų, poreikių, mes pasiūlysime Jums priimtiną sprendimą.