e-mail info@motosfera.lt

telefonas +370 698 07561

LietuviųEnglish

PostHeaderIcon Supersport serija

tsubaki-logo
RACING PRO

Ši išskirtinė grandinė skirta lenktynėms. Ypatingas įvorių apdirbimas, svoris ir LABAI maža TX4-PLUS IZOLIUOTŲ ŽIEDŲ trintis – šios savybės sukuria pranašesnę grandinę, kuri jums padės lenktynėse visame pasaulyje.

Tsubaki

SIGMA XRG

Paprasta priežiūra ir maža trintis
Ši “Tsubaki” grandinė Nr. 1. turi aukso spalvos išorines grandžių plokšteles ir TX4 (mažos trinties) IZOLIUOTUS ŽIEDUS, o tai reiškia sklandų greitėjimą ir žymų galingumo praradimo sumažėjimą. Todėl ši grandinė idealiai tinka dabartinės kartos galingiesiems Super motociklams. “Tsubaki” futuristinė technologija ir geriausios įmanomos medžiagos susijungė gaminyje, atspindinčiame aukštų Super motociklų rodiklių kulminaciją.

Tsubaki

SIGMA ORS

Paprasta priežiūra
Kadangi ši grandinė yra pagaminta, panaudojant aukštąsias technologijas ir ilgą patirtį, jai paprasčiausiai nėra lygių. Ši ypatingai patvari grandinė idealiai tinka dabartinės kartos motociklams, pasižymintiems dideliu galingumu. Kai ji pasiekia darbinę temperatūrą, dirba sklandžiai ir garantuoja mažesnę trintį sujungimų vietose.

Tsubaki

ALPHA ORS

Paprasta priežiūra ir maža trintis
Pagrindinės šios grandinės savybės – saugumas ir lengva priežiūra. Todėl šis kokybiškas gaminys tinka daugeliui motociklų. Be abejo, dabartinė “Alpha” serija užtikrina jums didelę ridą. Ilgas tarnavimo laikas tikėtinas dėl super izoliuotų žiedų, apsuptų kyšančiomis įvorėmis su briaunelėmis. Didelio klampumo tepalas vakuuminiu būdu įpurškiamas į vidų, siekiant išsklaidyti karštį ir smūgių apkrovą.

Tsubaki

ALPHA XRG

Paprasta priežiūra ir maža trintis
Ši pasižymi aukso spalvos išorinėmis grandžių plokštelėmis, sukuriančiomis patrauklią išvaizdą, ir TX4 (mažos trinties) HERMETIŠKAIS ŽIEDAIS, kurių dėka greitėjimas tampa sklandus ir labai sumažėja galingumo praradimas. Todėl ši grandinė yra ideali dabartinės kartos sportiniams motociklams.

Tsubaki

Norėdami sužinoti Tsubaki grandinės tipą ir kainą Jūsų motociklui susisiekite su mumis el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo spamo. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matyti jį arba skambinkite tel.: 8 698 07561