e-mail info@motosfera.lt

telefonas +370 698 07561

LietuviųEnglish

PostHeaderIcon K&N oro filtrai

K&N-logo
Padidina galią
Maksimalus filtravimas
Taupo kurą Ilgaamžis, plaunamas ir vėl naudojamas
K&N oro filtras – tai sekančios kartos aukštos kokybės daugiasluoksnis filtras, pagamintas iš alyva impregnuotos medvilninės marlės. Filtro vidus sudarytas iš keturių sluoksnių aukštos kokybės „Nafta“ chirurginės medvilninės marlės, specialiai sukurtos K&N tyrimų ir išradimų skyriuje. Medvilnė yra įsprausta tarp dviejų epoksidu padengtų jūrinio tipo aliuminio vielinių tinklelių, sukurtų labai ilgam gyvavimui. Keturi medvilnės sluoksniai ir du vielinio tinklelio sluoksniai yra meistriškai klostuoti pagal struktūrą ir tai atlieka elektroniškai valdomos klostavimo staklės, kad užtikrintų aukštą vidinio dangalo filtravimo kokybę. Puikus filtravimas yra ypatingo dizaino ir „Hi Tec“ gamybinio proceso rezultatas, turintis aukštus srauto rodiklius, mažą suvaržymą, geresnis dulkių sulaikymo pajėgumas sušvelnina išmetamo oro srautą ir yra ilgalaikis. Alyva, kuri naudojama impregnuoti medvilnę, yra ypatingos rūšies, sukurta RD skyriuje po intensyvių bandymų ir pagaminta vienos geriausių pasaulyje Alyvos kompanijos. Ši ypatinga alyva yra labai svarbi filtro dalis ir turi savybę pagaminti statinę įkrovą medvilniniame viduryje ar sutraukti visas dulkių daleles, kurios plūsta į filtrą, net ypač smulkias.

Puikus atlikimas!
Puikus K&N filtrų darbas yra visų modelių privalumas ir RD komanda naudoja naujausią „Hi Tec“ įrangą, kad pasiektų geriausių rezultatų. RD skyrius yra aprūpintas „Dynojet“ motociklų ir automobilių moderniausiais oro srovės matavimo prietaisais. Kiekvienas filtras yra patikrinamas ar atitinka K&N sukurtus aukštos kokybės standartus. Finale pirkėjas gauna geriausią filtrą, kokį įmanoma nusipirkti.

K&N-airfilters
Ilgalaikiškumas
K&N išdidžiai pristato filtrą, kuris gyvuos tiek, kiek gyvuos pati transporto priemonė.Aukštos kokybės medžiagos, “Hi Tec” gamybinis procesas, dizainas, atitinkantis OEM kokybės lygius ir labai griežta kokybės kontrolė yra K&N oro filtrų sėkmės paslaptis ir veiksnys, leidžiantis garantuoti jų ilgaamžiškumą!
K&N oro filtro veikimo principas:
K&N-mesh

1. Nešvarus oras pakliūna į filtrą

2. K&N moderni daugiasluoksnė medvilninio tinklelio alyva impregnuota medžiaga

3. Purvas lieka ant išorinių filtro sluoksnių

4. Speciali alyva sukuria statišką įkrovą medvilniniame viduje

5. Epoksidu padengtas Jūrinio tipo aliuminio vielinis tinklelis

6. Švari ir lygi srovė, pakliuvusi į variklį, užtikrina aukštą filtro veikimo kokybę

Rūpinimasis aplinka
K&N rūpinimasi aplinka iškelia aukščiau visko, sukurdami ir paleisdami į prekybą filtrą, kurio niekada nereikės išmesti. Vietoj popieriaus naudodami medvilnę, mes duodame medvilnės pramonei darbo ir iš kitos pusės, popieriaus gamybai nebus kertami medžiai.
K&N oro filtrų savininkai negamina nereikalingų atliekų, tokių, kurias išmeta popierinių filtrų gamintojai po to, kai baigiasi popierinių filtrų galiojimas.
Netgi dėžė yra sukurta ir pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, kas leidžia ją laikyti garaže ir naudoti kaip saugojimo dėžę.
k&n-filters

Norėdami konkrečiai sužinoti K&N oro filtro kainą Jūsų motociklui kreipkitės puslapio viršuje nurodytais kontaktais