e-mail info@motosfera.lt

telefonas +370 698 07561

LietuviųEnglish

PostHeaderIcon Road serija

tsubaki-logo
SIGMA ORS

Paprasta priežiūra
Kadangi ši grandinė yra pagaminta, panaudojant aukštąsias technologijas ir ilgą patirtį, jai paprasčiausiai nėra lygių. Ši ypatingai patvari grandinė idealiai tinka dabartinės kartos motociklams, pasižymintiems dideliu galingumu. Kai ji pasiekia darbinę temperatūrą, dirba sklandžiai ir garantuoja mažesnę trintį sujungimų vietose.

Tsubaki

ALPHA ORS

Paprasta priežiūra ir maža trintis
Pagrindinės šios grandinės savybės – saugumas ir lengva priežiūra. Todėl šis kokybiškas gaminys tinka daugeliui motociklų. Be abejo, dabartinė “Alpha” serija užtikrina jums didelę ridą. Ilgas tarnavimo laikas tikėtinas dėl super izoliuotų žiedų, apsuptų kyšančiomis įvorėmis su briaunelėmis. Didelio klampumo tepalas vakuuminiu būdu įpurškiamas į vidų, siekiant išsklaidyti karštį ir smūgių apkrovą.

Tsubaki

OMEGA ORS

OMEGA grandinė – tai nebrangi izoliuota grandinė, kuri optimaliausiai veikia mažesnio galingumo motocikluose.

Tsubaki

GAMMA

Ekonominės kokybės ritininė grandinė (su vientisais velenėliais), kuri tinka mažiau galingiems motociklams ir vidutinei ridai. Įspaustų smaigų keturkampis užkniedijimas grandinei prideda papildomo stiprumo, o pagrindiniai komponentai, siekiant didesnio patvarumo, apdoroti karščiu ir įmušti.

Tsubaki

Norėdami sužinoti Tsubaki grandinės tipą ir kainą Jūsų motociklui susisiekite su mumis el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo spamo. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matyti jį arba skambinkite tel.: 8 698 07561