e-mail info@motosfera.lt

telefonas +370 698 07561

LietuviųEnglish

UAB Lindec įkurta 2004 metais.

Veikla: prekyba motociklų atsarginemis dalimis, jų aksesuarais, bei apranga vairuotojams. Pas mus motociklų vairuotojai ras viską, kas reikalinga motociklui - ar tai būtų atsarginė dalis, eksploatacinės, priežiuros priemonės ar apdailos detalės. Mes išklausysime Jūsų poreikius ir galėsime pasiūlyti Jums priimtiną sprendimą.

Visi produktai parduodami UAB Lindec yra tik aukštos kokybės. Visos kainos yra bendraeuropinės t.y. vienodos visoje Europoje. Visas prekes mes parduodame gamintojo kainomis, todėl savo pirkėjams suteikiame galimybę nepermokant, nevažiuojant į užsienio šalis, tiesiog Lietuvoje nusipirkti viską, ko reikia jų motociklui.
Kiekvienas mūsų pirkėjas gali užsisakyti telefonu reikalingas detales, aksesuarus, kurie bus pristatyti į pirkėjo miestą. Užsakymus priimame elektroninio pašto adresu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo spamo. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matyti jį arba telefonu +370 698 07561.

Mūsų tikslas – tesėti duotus pažadus, todėl darome viską, kad pristatyti užsakytą prekę laiku, dėl to siekiame organizuoti reguliarų užsakytų prekių tiekimą.

Kadangi kiekvienais metais mūsų prekių poreikis Lietuvoje vis dideja, dėl geresnio klientų aprūpinimo ir aptarnavimo, kviečiame bendradarbiauti motociklų rinkoje esančias firmas iš visų Lietuvos miestų. Laukiame laiškų adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo spamo. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matyti jį .

Visos parduodamos prekės sertifikuotos EU. Taip pat Jums pageidaujant prekes pristatome į bet kurią vietą Europoje.

Susipažinkite su mūsų prekių asortimentu:

  Dunlop

 

Nuolatos plečiame ir atnaujiname produktų asortimentą, kad jis atitiktų mūsų rinkos paklausą ir klientų poreikius.